Digitus DN-10-TRAY-2-B 10 inch Bodemplaat voor patchkast Zwart (RAL 9005)
Digitus DN-10-TRAY-2-B 10 inch Bodemplaat voor patchkast Zwart (RAL 9005) - Platte schoenen
Prijs stabiel deze week
Alle 3 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
3 tot 4 dagen
Bekijk product
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
EAN
Productomschrijving
Digitus DN-10-TRAY-2-B. Soort: Rekschap, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Maat: 25,4 cm (10), Breedte: 254 mm, Diepte: 200 mm. Breedte verpakking: 205 mm, Diepte verpakking: 256 mm, Verpakkingsvolume: 2414,08 cm³