Philips Evnia 32M2C5501/00 32" Full HD 180Hz Curved Gaming Monitor
Philips Evnia 32M2C5501/00 32" Full HD 180Hz Curved Gaming Monitor - Monitoren
Alle 1 prijzen en aanbieders
Belangrijkste kenmerken
Opties
HDR
Verstelbaar scherm
Hoogte
verversingssnelheid
180 Hz
Type paneel
VA
Video aansluitingen
HDMI 2.0
Beeldscherpte
Full HD (1080p)
schermgrootte
32 inch
EAN
Productomschrijving
Game met ultieme precisie en een snelheid van 180 Hz op deze gebogen Fast VA-monitor. Met een scherpe HDR-beeldkwaliteit, gebogen scherm en Quad HD-resolutie garandeert deze monitor een uitstekende algehele game-ervaring.