Philips 24E1N1300A - 24" Full HD Monitor - 100Hz - USB-C
Philips 24E1N1300A - 24" Full HD Monitor - 100Hz - USB-C - Monitoren
Alle 2 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
3 tot 4 dagen
Bekijk product
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Belangrijkste kenmerken
Beeldscherpte
Full HD (1080p)
Type paneel
IPS
Opties
Ingebouwde speakers
Video aansluitingen
USB-C
schermgrootte
24 inch
verversingssnelheid
100 Hz
EAN
Productomschrijving
60,5 cm (23.8") LCD IPS
Full HD 1920 x 1080 Pixels 16:9
100 Hz 4 ms 250 cd/m² 1300:1
Knippervrije technologie
E 18,3 W