ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM - 32 inch 4K QD-OLED Gaming Monitor - 240Hz, USB-C 90W
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM - 32 inch 4K QD-OLED Gaming Monitor - 240Hz, USB-C 90W - Monitoren
Alle 1 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Marketplace aanbod
Meest populaire keuze
3 tot 4 dagen
Bekijk product
Prijshistorie
Er zijn nog te weinig meetpunten om een grafiek te tonen.
Belangrijkste kenmerken
Video aansluitingen
DisplayPort
Opties
HDR
schermgrootte
32 inch
verversingssnelheid
240 Hz