Philips Signage Solutions 55BDL2105X/00 - 55" LED Full HD Digital Signage Display
Philips Signage Solutions 55BDL2105X/00 - 55" LED Full HD Digital Signage Display - Monitoren
55 inch, 65 inch, 58 inch, 60 inch, 70 inch, 75 inch, 77 inch, 82 inch, 85 inch, 86 inch, 88 inch, 98 inchLEDFull HD
Alle 1 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Marketplace aanbod
Meest populaire keuze
3 tot 4 dagen
Belangrijkste kenmerken
Video aansluitingen
DisplayPort
Opties
Touchscreen
verversingssnelheid
60 Hz
Beeldscherpte
Full HD (1080p)
schermgrootte
55 inch
Type paneel
LED
EAN
Productomschrijving
Alles over de Philips Signage Solutions 55BDL2105X/00
De Philips Signage Solutions 55BDL2105X/00 is een indrukwekkende solide digitale signage flatscreen met een schermgrootte van 55.0 inch. Deze tv is uitgerust met Full HD-resolutie van 1920 x 1080 pixels en Full LED-technologie, wat resulteert in optimale beeldkwaliteit. De televisie heeft een systeemeigen vernieuwingsfrequentie van 60 Hz en een responstijd van 8 milliseconden wat zorgt voor een soepele en scherpe weergave van snelle beelden. Met zijn strakke zwarte ontwerp, past het in elk interieur en biedt het een verscheidenheid aan montage-opties. Dankzij meerdere aansluitmogelijkheden zoals HDMI (2x), Displayport(2x), DVI-D en USB blijft u verbonden. Hoewel het geen touchscreen-functie heeft, is het uitgerust met On Screen Display (OSD) in 12 talen, inclusief Engels. Dit toestel heeft twee ingebouwde luidsprekers die een geluidsvermogen van 20 watt produceren, wat zorgt voor helder en krachtig geluid. De Philips Signage Solutions 55BDL2105X/00 is ontworpen voor universeel gebruik en biedt betrouwbare prestaties in verschillende omgevingstemperaturen en luchtvochtigheidsniveaus. Ook bij het energieverbruik is rekening gehouden met duurzaamheid, het typisch energieverbruik ligt op 180 watt met een standby-verbruik van slechts 0.50 watt. Al met al, een betrouwbare, kwalitatieve en veelzijdige keuze voor wie op zoek is naar een Full HD digitale signage display.