ASUS VA27DQSB-W - 27 inch Monitor - Full HD - IPS - 75Hz - Wit
ASUS VA27DQSB-W - 27 inch Monitor - Full HD - IPS - 75Hz - Wit - Monitoren
Vergelijkbare of betere producten
AOC 24B36X 23.8" Full HD LED Monitor - 144Hz, IPS, HDR10
Full HD (1080p)|144 Hz|144 Hz|HDR
Bekijk productBekijk product
HP 524sw 23.8 inch FHD Monitor - Zilver
Full HD (1080p)|HDMI 1.4|HDMI 1.4|VGA
Bekijk productBekijk product
LG UltraGear OLED 32GS95UV-B - 32 inch 4K Gaming Monitor - 240Hz, 0.03ms
Met USB Hub|HDR|Kantelbaar|OLED
Samsung S32DG702EU 32" 4K UHD Gaming Monitor - 144Hz, 1ms, HDR, Black
HDMI 2.0|Hoogte|DisplayPort|144 Hz
Specificaties
Belangrijkste kenmerken
Video aansluitingen
HDMI 1.4
Verstelbaar scherm
Kantelbaar
Opties
Ingebouwde speakers
Type paneel
LED
Beeldscherpte
Full HD (1080p)
verversingssnelheid
75 Hz
schermgrootte
27 inch