HiKOKI CD3605DB W2Z accu cirkelzaagmachine (body) 36V - 4966376409877
HiKOKI CD3605DB W2Z accu cirkelzaagmachine (body) 36V - 4966376409877 - Gereedschapsaccu's
Alle 2 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Marketplace aanbod
24 uur
EAN
Productomschrijving
* Koolborstelloze motor * Onbelast toerental 4.200 * Zaagdiepte 90deg 57,5mm * Zaagblad ∅ 150mm * Asgat ∅ 20mm * Spaandikte max. 12mm * Motorrem * Aanloopstroombegrenzing * Incl. 1 zaagblad, 1 sleutel en 1 HSC IV koffer * Let op, wordt geleverd zonder accu's en oplader CD3605DB W2Z ACCU METAAL CIRKELZAAG 36V, BL, 150MM, ZAAGDIEPTE 57,5MM, AS 20MM, MV, EXCLUSIVE in HSC IV