Philips 32BDL3650Q 32" Full HD Digital Signage Display - Android 10, WiFi
Philips 32BDL3650Q 32" Full HD Digital Signage Display - Android 10, WiFi - Flatpanelen voor digitale gevel- en uitgangborden
32 inchLEDFull HD
Alle 2 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Marketplace aanbod
1 tot 2 dagen
Specificaties
Aansluitingsmogelijkheden
Type input/output
MicroSD (TransFlash)
DisplayPort
Nee
Type aansluiting
Infrarood datapoort
Aantal USB 2.0 poorten
2.0
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)
VESA maat
200 x 200 mm
DVI-D HDCP
Nee
USB hub
Ja
Aantal Displayport 1.4
0
Aantal Displayport 1.2
0
Aantal HDMI 2.0 poorten
2
HDMI
2.0
HDMI versie
EAN
Beeldverhouding
16:9
Schermgrootte
32 inch
Touchscreen
Screen technologie
LCD
Beeldschermresolutie
1920 x 1080 Pixels
Scherm responstijd
8 ms
Beeldscherm verversing snelheid
60 Hz
Waarde energielabel nieuw 2021
G
Energieverbruik in stand -by modus
0 W
Vermogen
20 W
Afmetingen zonder voet
726 mm 69
Product gewicht
5.31 kg
Product hoogte
42.54 cm
Product lengte
72.65 cm
Product breedte
Verpakkingsinhoud
Afstandsbediening inbegrepen
Monitor opties
Luidsprekers
2
Touchscreen
Beeldverhouding
16:9
Gebruiker segment
Universeel
Beeldschermresolutie
1920 x 1080 Pixels
Screen technologie
LCD
Draaibaar scherm
Schermgrootte
Type smart besturingssysteem
Ja
Hoogte instelbaar
Draagbaar
Contrast ratio
Kijkhoek
178 °
Helderheid
350 cd/m²
HDR
Kleur
Zwart
Type aansluiting
Audio-ingangen
Monitor opties
3 cm (32")