Sony FW-32BZ30J1 32 inch Signage Display - 4K
Sony FW-32BZ30J1 32 inch Signage Display - 4K - Flatpanelen voor digitale gevel- en uitgangborden
32 inchLED4K UltraHD
Alle 2 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Specificaties
Goed om te weten
Monitor opties
100 x 200 mm
Draagbaar
Nee
Schermgrootte
81.3 cm
Draaibaar scherm
Nee
Hoogte instelbaar
Touchscreen
Kantelbaar
Gebruiker segment
Commercieel
Beeldschermresolutie
3840 x 2160 Pixels
Luidsprekers
Screen technologie
LCD
Beeldverhouding
16:9
EAN
VESA maat
100 x 200 mm
DisplayPort
HDMI
4
Touchscreen
Beeldverhouding
16:9
Schermgrootte
81.3 cm
Screen technologie
LCD
Beeldschermresolutie
3840 x 2160 Pixels
Splitscreen
G-Sync compatible
G-Sync
FreeSync
Scherm responstijd
10 ms
Beeldscherm verversing snelheid
50 Hz
G-Sync Ultimate
Vermogen
66 W
Waarde energielabel nieuw 2021
G
Energieverbruik in stand -by modus
0 W