Philips 55BDL3452T/00 - 55" 4K Ultra HD Touchscreen Digital Signage Display
Philips 55BDL3452T/00 - 55" 4K Ultra HD Touchscreen Digital Signage Display - Flatpanelen voor digitale gevel- en uitgangborden
55 inch, 65 inch, 58 inch, 60 inch, 70 inch, 75 inch, 77 inch, 82 inch, 85 inch, 86 inch, 88 inch, 98 inchLED4K UltraHD
Alle 1 prijzen en aanbieders
Specificaties
Goed om te weten
Type smart besturingssysteem
Ja
Screen technologie
IPS
Draagbaar
Nee
Kantelbaar
Nee
Monitor opties
* Beeldschermdiagonaal: 139,7 cm (55") * Display technologie: IPS * Resolutie: 3840 x 2160 Pixels * Helderheid: 400 cd/m² * HD type: 4K Ultra HD * Touchscreen: Ja * Touchscreen technologie: Capacitief * Multi-touch: Ja * Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9 * Responstijd: 8 ms * Typische contrastverhouding: 1300:1 * Kijkhoek, horizontaal: 178° * Kijkhoek, verticaal: 178° * Beeldscherm, aantal kleuren: 1,07 miljard kleuren * Pixel pitch: 0,315 x 0,315 mm * Schermgrootte: 139.7 Inch * Beeldschermresolutie: 3840 x 2160 * Beeldverhouding: 16:09 * Screen technologie: IPS * Helderheid: 400 * Scherm responstijd: 0 milliseconde * Beeldscherm verversing snelheid: 60 Hz
Luidsprekers
Ja
Hoogte instelbaar
Touchscreen
Schermgrootte
55 Inch
Gebruiker segment
Zakelijk
Draaibaar scherm
Beeldverhouding
16:9
Verpakkingsinhoud
Meegeleverde kabels: AC, RS-232, USB Afstandsbediening inbegrepen Batterijen inbegrepen
Smart
EAN
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)
HDMI
2
Type aansluiting
HDMI versie
2. 0
DisplayPort
Aantal HDMI 2.0 poorten
2
Aantal USB 2.0 poorten
3
DVI-D HDCP
VESA maat
Niet VESA-compatible
VGA poort
Geen
Screen technologie
IPS
Touchscreen
Curved
Beeldverhouding
16:9
Schermgrootte
55 Inch
Beeldscherm verversing snelheid
60 Hz
Scherm responstijd
8 milliseconde
Energieverbruik in stand -by modus
0.5
Waarde energielabel nieuw 2021
G
Vermogen
140 W
Product gewicht
27 kg
Product breedte
94 cm
Product lengte
1.38 m
Product hoogte
74.3 cm
Curved
Helderheid
400 cd/m²
HDR
Kijkhoek
178°
Contrast ratio
1300:1
Draadloze verbindingsopties
Wifi
Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU
Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Type aansluiting
Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU
Ingebouwde accu
Type smart besturingssysteem
Smart
CE markering
Verpakkingsgewicht
30 kg
MPN (Manufacturer Part Number)
55BDL3452T/00
Draadloze Connectie
Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU
Kleur
1,07 miljard kleuren
Monitor opties
* Beeldschermdiagonaal: 139,7 cm (55") * Display technologie: IPS * Resolutie: 3840 x 2160 Pixels * Helderheid: 400 cd/m² * HD type: 4K Ultra HD * Touchscreen: Ja * Touchscreen technologie: Capacitief * Multi-touch: Ja * Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9 * Responstijd: 8 ms * Typische contrastverhouding: 1300:1 * Kijkhoek, horizontaal: 178° * Kijkhoek, verticaal: 178° * Beeldscherm, aantal kleuren: 1,07 miljard kleuren * Pixel pitch: 0,315 x 0,315 mm * Aantal HDMI-poorten: 2 * DVI-poort: Ja * USB-poort: Ja * Ethernet LAN: Ja * Wifi: Ja * HDMI versie: 2.0 * DVI-I poorten: 1 * Aantal USB-aansluitingen: 3 * USB-versie: 2.0 * Audio-ingang (L, R): 1 * Audio (L,R) out: 1 * RS-232: Ja * Remote (IR) ingang: 1 * Remote (IR) uitgang: 1 * Geïntegreerde geheugenkaartlezer: Ja * Compatibele geheugenkaarten: MicroSD (TransFlash) * OPS-modulesleuf: Ja * Ingebouwde luidsprekers: Ja * Aantal ingebouwde luidsprekers: 2 * Gemiddeld vermogen: 10 W * Afstandsbediening inbegrepen: Ja * Batterijen inbegrepen: Ja * Meegeleverde kabels: AC, RS-232, USB * Computersysteem: Ja * Type processor: Ja * Processormodel: A53 * Intern geheugen: 2 GB * Interne opslagcapaciteit: 8 GB * Inclusief besturingssysteem: Android 8.0 * Schermgrootte: 55 Inch * Beeldschermresolutie: 3840 x 2160 * Beeldverhouding: 16:09 * Luidsprekers: Ja * Aantal HDMI 2.0 poorten: 2 * Scherm responstijd: 8 milliseconde * Helderheid: 400 * Product lengte: 5.45 cm * Product breedte: 127.20 cm * Product hoogte: 74.30 cm * Afmetingen zonder voet: 1272 x 54.5 x 743 mm * Product gewicht: 27000 kg * Energieverbruik in stand -by modus: 0.5 * Vermogen: 140 W