Schneider LC1D25BD stroomonderbreker, 3p+1S + 1Ö, 11kW/400V/AC3, 25A, spoel 24V DC
Schneider LC1D25BD stroomonderbreker, 3p+1S + 1Ö, 11kW/400V/AC3, 25A, spoel 24V DC - Draadstrippers