Trend CLT/T4/635 Collet 6.35mm 1/4" T4
Trend CLT/T4/635 Collet 6.35mm 1/4" T4 - Dopsleutels
Laagste prijs in 30 dagen
Alle 1 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
3 tot 4 dagen
EAN
Productomschrijving
Een stuk collet 6.35mm (1/4) inch voor gebruik met de Trend T4EK en T4ELK Routers. Het product bevat geen spantmoer. Collet specificatie: - Diameter 6.35mm (1/4) inch, Lichaamslengte 20mm, Diameter mond 12.2mm, Bodydiameter basis 10mm., Gewicht: 0.02 Pond, Fabrikant: Trend