AOC CU34G2X/BK 34" Curved Gaming Monitor - 3440x1440, 144Hz, Quad HD
AOC CU34G2X/BK 34" Curved Gaming Monitor - 3440x1440, 144Hz, Quad HD - Monitoren
Alle 2 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
3 tot 4 dagen
Bekijk product
Marketplace aanbod
3 tot 4 dagen
Belangrijkste kenmerken
Opties
HDR
Verstelbaar scherm
Kantelbaar
Beeldscherpte
QHD (1440p)
Type paneel
VA
Video aansluitingen
DisplayPort
verversingssnelheid
144 Hz
schermgrootte
34 inch
EAN
Productomschrijving
Prestaties en game-ervaring
De AOC G2 CU34G2X/BK laat u genieten van een dynamische game-ervaring met zijn Quad HD-resolutie en krachtige prestatiespecs. Deze monitor, ontworpen voor gaming, is uitgerust met een 34 inch LED-scherm, waarvan het gebogen ontwerp de spelwereld dichter bij u brengt. Dankzij de snelle reactietijd van 1 ms en een maximale vernieuwingssnelheid van 144 Hz zijn onduidelijke en vertraagde beelden verleden tijd.
Technologieën
Ontwerp en gebruiksgemak
Connectiviteit
Reviews
Erwin09-01-2021
Algemene score
9.0
Ik heb deze monitor gekocht omdat ik er eigenlijk 2 wilde, maar die niet kwijt kan op mijn bureau. Deze monitor past perfect, en ik kan uitstekend met 2 windows naast elkaar werken. Ik heb er alleen nog maar mee getekend, en films gekeken, dus voor gaming geen idee. Maar met 100Hz en 1 ms latency kan dat niet fout gaan. er zitten voldoende aansluitingen op met 2 keer HDM en 1 DVI en diverse usb 3 aansluitingen. Voor mij een top ding