Focal IS-MBZ-100 - 2-weg Componentenset - 10cm - 100W - Mercedes Benz
Focal IS-MBZ-100 - 2-weg Componentenset - 10cm - 100W - Mercedes Benz - Componentluidsprekers
Alle 1 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Marketplace aanbod
Meest populaire keuze
3 tot 4 dagen
Specificaties
Technische specificaties
Diameter speaker tweeter
1 Inch
Inclusief versterker
Nee
Diameter speaker woofer
4 Inch
EAN
Maximale frequentie
20000 Hz
Minimale frequentie
150 Hz
Type input/output
Composet
Verpakking hoogte
10 cm
Kleur
zwart
Verpakkingsgewicht
500 g
Taal handleiding
Engels
Aantal luidsprekers
2
CE markering
Ja
Verpakking breedte
20 cm
Type speaker
Composet
Verpakking lengte
30 cm
Vermogen
50 W
Aantal inputs
2
Productomschrijving
Focal IS-MBZ-100
Ontdek:
– Verbeterde precisie en detail
– Verbeterde soundstage
– Verbeterde ruimtelijkheid
– Realisme en precisie
– Verbeterd klankbereik
– Breder geluidsspectrum
Focal ISMBZ100
Focal Inside Serie
Vermogen: 50 Watt RMS
Vermogen: 100 Watt MAX
Gevoeligheid: 87 dB
Impedantie: 4 Ohm
Frequentiebereik: 150 Hz – 20 kHz