Lijmtang Diepspan Knevelgreep 400/250mm - TGN40T25K
Lijmtang Diepspan Knevelgreep 400/250mm - TGN40T25K - C-klemmen
Alle 1 prijzen en aanbieders
Prijsalert instellen
Meest populaire keuze
-1% prijsdaling
Onbekend
EAN
Productomschrijving
Leveringsomvang
  • 1 stuks TGN40T25K Lijmtang met gegoten beugels
Bijzondere kenmerken
  • De lijmtang heeft een spankracht tot wel 7.000 N. en is een zware uitvoering.
Technische gegevens
  • Spanwijdte: 400 mm
  • Spandiepte: 250 mm
  • Profielbreedte: 40 mm
  • Profieldiepte: 11 mm