Brother BCS1J074102121 - Wit - Printeretiketten - Aangepaste labels
Vergelijkbare of betere producten
Avery 3090 Ronde Etiketten 8mm Assorti - 416 stuks
Bekijk productBekijk productUniverseel (voor algemeen gebruik)|8.3 cm|1 stuk|416
Brady M-112-492 Freezerbondz Polyester Labels - 9.53mm x 31.75mm
- Type input/output
- Verpakking breedte
- Aantal stuks in verpakking
- Aantal pagina's
- Vanaf prijs
- Universeel (voor algemeen gebruik)
- 8.3 cm
- 1 stuk
- 416
Belangrijkste kenmerken
- EAN
Productomschrijving
These premium coated 102mm x 74mm white labels are developed to meet your professional labelling needs. For use in logistics, retail, healthcare and other environments, the BCS1J074102121 die-cut labels can be used to display logos, barcodes, shipping or other important information.\n\nCannot be bought individually as it is delivered in packages of 6.\n\nThese premium coated labels meet your professional labelling needs. With 1,100 per roll, the 102mm x 74mm sized coated labels are commonly used for shipping and warehouse, retail, healthcare and other environments.\n\nYou can expect high quality, professional results with these premium coated labels, which can be used to display logos, barcodes, shipping and address information. Manufactured to a high specification, the BCS1J074102121 label roll is compatible with selected Brother label printers.\n\nBy choosing a Certified by Brother International Europe premium coated label roll, you'll ensure that your machine continues to work at its best, providing you with results that are crystal clear and designed to last.\n\nWith the BCS1J074102121, your labels are sure to stay put and be legible for longer.