Ubiquiti Networks 10 Gbps SFP+ 300 m 850 nm LC MM 2 Pcs - Overzicht

Geen reviews beschikbaar Schrijf een review

Prijzen

€ 47,95

Prijsinformatie van de shop

UF-MM-10G is multimode 10G SFP+ module with 2 LC connectors. Wave length is 850nm and it is suitable for distances up to 300m. Module is compatible with all UBNT products...

Levertijd

Op een werkdag voor 17:00 besteld, morgen in huis!

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 54,45 Afhalen € 54,45

Prijsinformatie van de shop

De Ubiquiti UF-MM-10G is een set van twee multimode 10G SFP+ modules met 2 LC connectoren. De SFP+ modules ondersteunen een golflengte van 850nm en kunnen een afstand van 300...

Levertijd

Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, morgen in huis!

Inklappen

Reviews

Schrijf een review voor dit product

Help anderen en geef jouw mening over dit product. We verloten iedere maand onder alle reviewers 2 x € 250,-.

Schrijf een review

Specificaties

EAN
0810354025914
Introductie model
2018
Op Kieskeurig sinds
January 2018