Advanced Cable Technology LC-LC 50/125m OM2 Duplex fiber optic patchkabel - Prijzen vergelijken

Schrijf een review
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 18,71 Afhalen € 18,71

Prijsinformatie van de shop

De 50/125�m OM2 Duplex glasvezelkabel beschikt over een LC-LC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40 Gb Ethernet en 100 Gb...

Levertijd

1-3 dagen

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 19,56 Afhalen € 19,56

Prijsinformatie van de shop

ACT LC-LC 50/125um OM2 Duplex fiber optic patchkabel 1 m RL9501

Levertijd

3-4 werkdagen

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 21,94

Prijsinformatie van de shop

Advanced Cable Technology RL9501 Glasvezel kabel Muticolor

Levertijd

5 werkdagen

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 24,19

Prijsinformatie van de shop

LC-LC 50/125m OM2 Duplex fiber optic patchkabel 1 stk

Levertijd

3 t/m 4 werkdagen

Inklappen