StarTech.com Gb Fiber SFP - Cisco Compatible- 10 Pack - Prijzen vergelijken

Schrijf een review
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 478,99 Afhalen € 478,99

Prijsinformatie van de shop

Gb Fiber SFP - Cisco Compatible- 10 Pack Zilver

Levertijd

6 werkdagen

Samengestelde aanbiedingen

Gb Fiber SFP - Cisco Compatible- 10 Pack Zilver
€ 478,99
Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 494,95 Afhalen € 494,95

Prijsinformatie van de shop

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-SX-MM Compatibel MM LC 550m Mini-GBIC 10 stuks 1000Base-SX.

Levertijd

Op werkdagen voor 21.00 uur besteld, morgen in huis.

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 688,49

Prijsinformatie van de shop

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatible - MM LC - 550m - Mini-GBIC 10 Pack - 1000Base-SX - 850nm Multimode Fiber SFP - SFP Bulk Pack - Lifetime...

Levertijd

Op werkdagen voor 18:00 betaald, morgen in huis

Inklappen