TP-LINK TL-SM311LM Multimodale MiniGBIC Module - Prijzen vergelijken

Geen reviews beschikbaar Schrijf een review
  • Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis
  • Meer informatie
€ 30,99

Prijsinformatie van de shop

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several...

Levertijd

Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende werkdag in huis

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 33,95

Prijsinformatie van de shop

TL-SM311LM MiniGBIC Module De TL-SM311 Fiber Module Cards serie is geïntroduceerd om de overdrachtsafstand te vergroten, verbonden met onze beheerde web smart switches....

Levertijd

4 dagen

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
  • Officiële Dealer
€ 34,94

Prijsinformatie van de shop

De TL-SM311 Fiber Module Cards serie is geïntroduceerd om de overdrachtsafstand te vergroten, verbonden met onze beheerde web smart switches. Zij kunnen de afstand tot enkele...

Officiële TP-LINK dealer Brandname

Onderstaande tekst is afkomstig van TP-LINK
Deze aanbieder is een erkende reseller van TP-LINK producten en ontvangt volledige technische ondersteuning van TP-LINK. De door u gekochte TP-LINK producten vallen onder onze totale service- en garantiebeleid.

Levertijd

Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis!

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 45,00 Afhalen € 45,00

Prijsinformatie van de shop

De TP-Link TL-SM311 is een 1,25G SFP transceiver met een 850nm Dual LC connector, geschikt voor multimode glasvezelverbindingen tot 550 meter. De module wordt gevoed via de...

Levertijd

Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, morgen in huis!

Inklappen