"feest" binnen Entertainment

Filteren

Elizabeth Day Het feest

  • Omschrijving Het feest van Elizabeth Day is een roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment.<br /><br /><br /><br />Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis.<br /><br /><br />Martin Gilmour en Ben Fitzmaurice zijn al vijfentwintig jaar beste vrienden, vanaf het moment dat ze elkaar ontmoetten op Burtonbury School. Ze vormen een apart stel: een arbeiderszoon en de golden boy uit een aristocratische familie. Martin weet dat er door anderen vraagtekens worden gezet bij hun vriendschap, maar hij doet alles voor Ben. Hij bewaart zelfs Bens grootste geheim.<br /><br /><br />Op Bens veertigste verjaardag, omringd door het Britse establishment dat zich laaft aan champagne en drugs, bekruipt Martin voor de zoveelste keer het gevoel dat hij er niet bij hoort. Ook zijn vrouw Lucy, die al vanaf het begin argwaan koestert, voelt dat er onheil in de lucht hangt. Maar Ben zou nooit iets doen om de vriendschap op het spel te zetten. Toch?<br /><br /><br />Het feest is een vlijmscherpe kritiek op de Britse elite en de ongeschreven wetten van de upper class.<br /><br /><br />***** &quot;Een heerlijke standensatire en een meeslepende thriller ineen, de wel vergeleken wordt met Donna Tartts De verborgen geschiedenis.' – Judith Eiselin in NRC Handelsblad<br /><br /><br />**** &quot;Een vlijmscherpe fileersessie van de zogenaamde elite, English Style. Je kunt erom lachen. Huilen mag ook.' – Koen Eykhout in De Limburger<br /><br /><br />'Wat hebben we zin in deze inkzwarte psychologische thriller over de ongeschreven wetten van de Britse Upper class.' – De VPRO-gids
  • Genre literatuur & romans
  • Type/soort book paperback
Elizabeth Day Het feest

De vanouds vermaarde Erve C. Stichter's Enkhuizer almanak voor jaar 2020

  • Omschrijving De Enkhuizer almanak is de oudste nog verschijnende almanak ter wereld.<br /><br />425ste jaargang.<br /><br />In de Enkhuizer Almanak 2020 vindt u net als in voorgaande editie&quot;s informatie en data over de voornaamste Jaarmarkten, Kermissen, Paarden-vee en andere markten in het Koninkrijk der Nederlanden.<br /><br />Ook vindt u in deze almanak Water getijden, Verduisteringen, Op- en Ondergang tijd van de zon, maan enzovoorts.<br /><br />Ook bevat de Enkhuizer Almanak veel handige tips voor in en om het huis en durft deze almanak globaal het weer te voorspellen voor heel 2020.<br /><br />Wist u dat u in de Enkhuizer Almanak ook uitleg vindt over het ontstaan van uitspraken als: een uiltje knappen, een koud kunstje, tegen de bierkaai vechten et cetera.<br /><br />Kortom ieder jaar heel veel informatie in een heel klein boekje van slechts: 10.5 bij 8cm en met een dikte van 23mm.<br /><br />Inhoudsopgave Enkhuizer Almanak:<br /><br />Jaartellingen – Zondagsletter – guldengetal.<br /><br />Zonnecirkel – Rom. Indiktie – Epakta.<br /><br />Verklaringen bij de jaartellingen.<br /><br />Algemene Christelijke en R.K. Feest, Devotie en Gedenkdagen.<br /><br />Joodse feest en treurdagen.<br /><br />Islamitische feest en treurdagen.<br /><br />Jaarkalender 2020.<br /><br />Verjaardagen Koninklijk huis.<br /><br />Jaargetijden en zomertijd.<br /><br />Magie van de maan.<br /><br />Calendarium met Zondagteksten enz.<br /><br />Verklaring tekens van de Dierenriem.<br /><br />Zons- en maansverduisteringen.<br /><br />Zichtbaarheden van de planeten.<br /><br />Lengen en korten van dagen.<br /><br />Maantabellen.<br /><br />Verklaring van de dagtafels der watergetijden.<br /><br />Spring en doodtij.<br /><br />Watergetijden Zeeuwse wateren.<br /><br />Watergetijden Hollandse kust.<br /><br />Watergetijden Waddengebied.<br /><br />Krabbels en Krullen.<br /><br />Weersvoorspelling.<br /><br />Officiële opgave van kermissen, markten en folkloristische evenementen.<br /><br />Varia: tips en trucs voor huis, tuin en keuken, strandjutten, kievitseieren, het Wilhelmus en vlaginstructie, schoolvakanties.<br /><br />Enkhuizer Almanak Museum, Zuiderzeepakketje en veel wetenswaardigheden.<br /><br />Midwinterhoorn bouwen, blazen en beleven- een boeiend verhaal.<br /><br />Kroniek vanaf het jaar 2002, een terugblik op de belangrijkste gebeurtenissen in Nederland van de afgelopen jaren.
  • Type/soort book paperback
  • Auteur De vanouds vermaarde Erve C. Stichter's
De vanouds vermaarde Erve C. Stichter's Enkhuizer almanak voor jaar 2020

Leendert Jan van Doorn Flippo en het spel om de knikkers

  • Omschrijving Het bizarre verhaal van Hans Zandvliet die tientallen miljoenen vergaarde met de Flippo en berooid in de bijstand belandt. Must read voor elke zakenman en voor de miljoenen Flippofans. Adembenemend.<br /><br />Van multimiljonair naar de bijstand<br />Flippo en het spel om de knikkers is het schokkende, waargebeurde en<br />allesomvattende verhaal van Hans Zandvliet. <br />Met het ontketenen van een jarenlange wereldwijde rage vergaart hij in de <br />jaren negentig tientallen miljoenen en leeft als een vorst op zijn landgoed in <br />Wassenaar als buurman van koning Willem-Alexander. <br />In dit krankzinnige, zakelijke avontuur leiden onbetrouwbare zakenpartners, <br />starre onmenselijke bankiers, de kleine lettertjes in een verzekeringspolis en <br />een natuurramp naar een catastrofale ontknoping en belandt hij volledig <br />berooid in de bijstand. Een huiveringwekkend verhaal met nieuwe onthullingen.<br />Een must read voor iedere zakenman, een feest van herkenning voor de <br />miljoenen Flippofans, een fascinerend boek vol levenslessen dat leest als <br />een thriller.<br /> <br />&quot;Nooit eerder deed ik mijn volledige verhaal. Het is een bijna ongelofelijke <br />geschiedenis en Leendert Jan heeft het op een geweldige wijze verwoord. <br />Hij heeft alle ins en outs op de juiste wijze met elkaar verbonden. <br />Als je mijn verhaal werkelijk wilt begrijpen, lees dan dit boek.'<br />Hans Zandvliet<br />
  • Genre bedrijfsleven & management
  • Type/soort book paperback
Leendert Jan van Doorn Flippo en het spel om de knikkers
Beste entertainment
Populairste entertainment