Cisco MGBSX 1 - Prijzen vergelijken

Geen reviews beschikbaar Schrijf een review
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 83,49 Afhalen € 83,49

Prijsinformatie van de shop

De Cisco MGBXS1 is een glasvezel SFP module voor (extra) SFP of Gigabit poorten op uw switch. Deze module is geschikt voor multimode glasvezelverbindingen tot 550 meter.

Levertijd

Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, morgen in huis!

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 97,85

Prijsinformatie van de shop

De MGBSX1 van Cisco is een Mini-GBIC (of SFP) module om Gigabit functionaliteit toe te voegen aan Cisco switches.

Levertijd

Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis!

Inklappen