Ubiquiti Networks 10 Gbps SFP+ 300 m 850 nm LC MM 2 Pcs - Prijzen vergelijken

Geen reviews beschikbaar Schrijf een review
€ 48,00

Prijsinformatie van de shop

UF-MM-10G is multimode 10G SFP+ module with 2 LC connectors. Wave length is 850nm and it is suitable for distances up to 300m. Module is compatible with all UBNT products...

Levertijd

Op een werkdag voor 17:00 besteld, morgen in huis!

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 53,95

Prijsinformatie van de shop

De UF-MM-10G Ubiquiti een SFP Fiber Multimode module met een bereik tot 300m en een data overdrachtssnelheid tot 10 Gbit / s.

Levertijd

Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis!

Inklappen
  • Thuiswinkel Waarborg
€ 54,45 Afhalen € 54,45

Prijsinformatie van de shop

De Ubiquiti UF-MM-10G is een set van twee multimode 10G SFP+ modules met 2 LC connectoren. De SFP+ modules ondersteunen een golflengte van 850nm en kunnen een afstand van 300...

Levertijd

Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, morgen in huis!

Inklappen