Review: Linksys Wireless-N Home ADSL2 Modem Router van Joops
- Review Linksys Wireless-N Home ADSL2 Modem Router van Joops
- Naar prijzen
- Plaats een vraag
- Plaats een review
-
Review:
Joops
06-02-2012
-
Aangeschaft als vervanger van Speedtouch modem, een onbetrouwbaar ding dat geleverd werd bij Adsl van KPN. Instellen etc. eenvoudig, mogelijkheden te over.
Vooral o.a. het "onzichtbaar" kunnen maken van openstaande poorten aan WAN zijde scheelde voor mijn NAS server die is verbonden is met het internet vele meldingen van (vooral chinese) ongenode gasten/IP blokkades.
Wat wel opvalt bij de WAG120n:
Als bepaalde (combinaties van)instellingen niet geheel correct zijn, wordt de router na enige tijd instabiel zowel qua internetverbinding als LAN/WiFi (internet valt regelmatig uit, en WiFi opvallend langzaam en met uitval). Op diverse fora's werd geopperd dat de huidige firmware 1.00.16 ook steken laat vallen. Na een hoop gepuzzel eindelijke de goede combinatie van instellingen gevonden (met name w.v.b. WiFi) en met een downgrade naar firmware 1.00.12 is (eindelijk) ook de internetverbinding stabiel.
Het duurde aldus even voordat ik de WAG120n kon gaan waarderen als opvolger van mijn vorige router.....
-
Totaal 8
-
- Installatie
8 - Bereik
7 - Mogelijkheden
9 - Betrouwbaarheid
7
Linksys Wireless-N Home ADSL2 Modem Router router - Installatie
| Vorige review | [ Review 1 van 3 ] |
Top 5 aanbieders met de laagste prijs










