Review: Samsung WF7604NAW van Groningen2008

Review:
Groningen2008
08-12-2008
Nadat onze oude Miele het had begeven (lees: aan alle kanten stroomde er water uit), hebben wij nu deze Samsung aangeschaft. In het begin was ik wat huiverig over Samsungwasmachines, omdat zij natuurlijk nog niet zo algemeen bekend zijn als wasmachineleverancier.
Maar ik moet zeggen het is een prima wasmachine! De machine ziet er erg stevig en degelijk uit. De tiptoetsen zijn erg makkelijk. En bovenal: de was komt er erg lekker schoon, fris en droog uit! Kortom ik ben helemaal blij met deze aankoop. Ik mis alleen het programma 'fijne was' die ik op de Miele had, maar ik denk dat het wolwasprogramma op de Samsung hiervoor een goede vervanging is. Verder is het geen stille wasmachine, maar hij maakt zeker niet meer geluid dan mijn Miele. Het enige nadeel is het irritante deuntje als de was klaar is....maar goed, dat neem ik maar voor lief!
Totaal 8
4 sterren

  • Wasresultaat
    8
  • Mogelijkheden
    7
  • Gebruiksgemak
    8
  • Vormgeving
    7
  • Duurzaamheid
    ?
Vorige review [ Review 23 van 28 ] Volgende review  
Top 5 aanbieders met de laagste prijs
Winkelbeoordeling Prijs Naar alle prijzen
5 sterren
9,2
36 winkelreviews
Onderstaande tekst is afkomstig van Samsung
Samsung adviseert u om enkel aankopen te doen bij Officiƫle dealers. Hiermee heeft u de zekerheid dat u een product koopt dat bestemd is voor de Nederlandse markt. Officiƫle dealers worden beleverd door Samsung Electronics Benelux erkende distributeurs en bieden volwaardige Nederlandse garantie en ondersteuning.
€ 343,00 € 383,00 incl. portokosten Bekijk
Naar alle prijzen
Samsung WF7604NAW
Print deze pagina