Ion VCR 2 PC

Ion VCR 2 PC

2 prijzen, van €105 tot €169

naar prijzen
  • Systeem VHS
  • Hifi stereo 
  • Av-ingang voorzijde 
  • 3 sterren 6,2
  • 4 reviews

Print productinfo

Ion VCR 2 PC reviews & vragen

Pagina 1 van 2
Vraag:
high_top
11-02-2010
krijg het niet voor elkaar om geluid er bij te krijgen vanaf mijn video recorder met aleen een scart aan sluiting.Is dit wel mogenlijk met mijn dvd speler en aparte aansluiting voor geluid is het me we gelukt echter met een scartkabel in de recorder en 3x een tulp stekker in de ion lukt het mij niet?
Vraag:
joopboel
11-02-2010
Ik heb de revieuws van de ION VCR 2 PC gelezen en werd daar niet echt vrolijk van.
Zelf heb ik een JVC super VHS recorder. Kan ik die wellicht rechtstreeks aansluiten op een DVD harddisk recorder ?
Reactie:
HenkAjax
12-02-2010
joopboel,aansluiten vanaf je S-VHS-recorder kan op meerdere manieren.Rechtstreeks via Scart.Waarschijnlijk heb je een S-VHS uitgang op je videorecorder en een S-VHS ingang op je DVD-recorder,vergeet niet je audio aan te sluiten (tulp rood/wit).De kwaliteit die je krijgt is absoluut beter dan de ION VCR2PC.
Vraag:
m.steffen
04-02-2010
Kan ik met dit apparaat ook
super vhs afspelen resp.copieren?
Vraag:
adema
25-01-2010
M,

Kunnen er ook videocassettebandjes op geplaatst worden?

video cassette Hi8
van een videocamera?

K.Adema
Vraag:
frely
24-01-2010
Ook ik heb het niet voor elkaar kunnen krijgen goede opnamen op de PC te zetten. Bovendien'ik krijg alleen maar mono geluid. Dat is vervelend i.v.m. de vele muziekbanden in stereo (zelf gemaakt danwel overgenomen van TV) die ik wil digitaliseren. Nu de hamvraag: WELKE ALTERNATIEVEN ZIJN ER MOMENTEEL? Want deze speler gaat retour winkel.
Gr.Steve
Vraag:
sg2010
23-01-2010
Ik heb sinds gister de VCR, ik heb nog geen problemen ondervonden met installeren (nouja..ik heb wel even dat Pal moeten opzoeken op internet, want had dus ook zwart/wit en snapte er niks van).

Maar nu heb ik gister 2 dvd's gebrand, die ik dus NIET kan afspelen op mijn (vrij nieuwe) dvd-speler.

Iemand een idee hoe dat kan, en of dat ik iets moet veranderen in de instellingen ?

Alvast bedankt.
Review:
Tester-Jimmy
21-01-2010
Het apparaat werkt correct, de software is wat onvriendelijk (wie weet nou dat je PAL M of zoiets moet kiezen, dat duurt ook te lang) en de beeldkwaliteit is goed. Het afknippen van begin en eind is nogal primitief en met opnamen langer dan 2 uur weet de software geen raad (dan moet je dus andere software gebruiken om te comprimeren). Dat vind ik een grote tekortkoming. Je moet elke gebrande DVD dan ook testen om te kijken of alles er op staat zoals je had verwacht dus al met al kun je met dit apparaat per dag 1 videoband overzetten.
Je hoeft de brand software niet te gebruiken, want het ingelezen bestand staat op je harddisk en met een ander programma kun je dat ook bewerken. Maar dat noem ik niet handig.
Wat ook storend is dat er geen teller op de VHS zit, zodat je niet kunt kijken hoe lang je programma duurt voordat je het gaat inlezen.
Het is (conclusie) een goedkope oplossing met beperkingen. Ik vind dat ze met een oplossing moeten komen voor het 2 uur limiet probleem. Een DVD recorder kan dat immers ook (comprimeren tijdens opname tot 6 uur op een schijfje van 4,7 Gb)
Totaal 7
3.5 sterren
  • geluidskwaliteit
    9
  • beeldkwaliteit
    8
  • mogelijkheden
    2
  • gebruiksgemak
    5
  • vormgeving
    10
  • degelijkheid
    6
Vraag:
seppie
17-01-2010
Ik heb het apparaat al langer in huis maar vandaag pas uitgeprobeerd.
Eerste indruk is slecht.
Films zijn alleen in zwart/wit?????????????
En het beeld is heel onrustig,, veel flikkering.
Herkent iemand die en is hier iets aan te doen?
Reactie:
seppie
19-01-2010
Bedankt voor de reactie. Ik had de vraag ook bij ION neergelegd en kreeg al de volgende dag antwoord. Staat dus nu op PAL en alles is OK.
De films in kleur en het flikkeren is ook weg. Ik ben benieuwd hoe het resultaat is als ik de films op mijn TV bekijk. Ik laat tzt nog wel eea weten.
Reactie:
HenkAjax
18-01-2010
Seppie,het lijkt erop dat je niet het goede beelsysteem hebt.Kijk even bij het antwoord van KoenOnbekend voor wat betreft de PAL-driver en eventuele nieuwe drivers op de site van ION.
Reactie:
jgroen
18-01-2010
Ik had dat ook zwart/wit komt omdat je de beeld instelling op PAL B of G moet zetten.
Bij mij bleef hij ook veel flikkeren, ook na proberen met Tracking,gaf geen resultaat.
Ook het geluid kraakt.
Ik dacht dat het misschien aan de software lag (windows 7 gaat niet),dus apparaat direct met Scartkabel aan de tv gehangen en dezelfde band afgespeeld en het resultaat was hetzelfde (bedroevend dus).
Terwijl dezelfde band in mijn standaard video recorder perfect beeld geeft(nou ja perfekt) de banden verouderen wel en afspelen op een flatscreen is ook aardig inleveren,je mag dus niet al te hoge verwachtingen hebben.
Apparaat weer ingepakt en gaat lekker retour voor vervanging,ik ben benieuwd wat er retour komt.
Review:
HenkAjax
13-01-2010
Ik lees dat er veel problemen zijn met dit apparaat.De firma ION/Audio is niet erg snel met zijn drivers/updates.Wat mensen misschien een beetje onderschatten is het feit dat deze player zeker geen topper is vanwege zijn beperkingen.Men moet ook niet vergeten dat VHS-banden een beperkte levensduur hebben en de kwaliteit na verloop van jaren achteruitholt.Dit geldt zeker voor het geluid.Aangezien het VHS-systeem een mechanisch aangedreven systeem is met bewegende onderdelen mag je eigenlijk na 10 jaar of langer niet verwachten dat het overgezette materiaal dezelfde kwaliteit bezit als het originele beeld/geluid.Deze player is een relatief goedkope oplossing voor het overzetten van VHS maar is eigenlijk niet toereikend genoeg.Zoals ik al in een eerdere review meldde kun je beter een goede videorecorder aansluiten op een interne/externe TV-kaart.Echt dierbare video-opnames kun je beter bij de vakhandel laten dupliceren.Jammer genoeg lijkt deze player een gemakkelijke en relatief goekope oplossing maar maakt zijn beloftes maar gedeeltelijk waar.Ik heb mijne al vrij snel weer verkocht.
Totaal 5
2.5 sterren
  • geluidskwaliteit
    3
  • beeldkwaliteit
    4
  • mogelijkheden
    4
  • gebruiksgemak
    6
  • vormgeving
    5
  • degelijkheid
    5
Review:
jgroen
12-01-2010
Pas geleden via Conrad dit apparaat aangeschaft,het resutaat is bedroevend.
Met Windows 7 werkt het niet.
het beeld flitst telkens, dit is redelijk onder controle te krijgen met Tracking maar niet perfect.
het geluid schokt en kraakt ook.
Heeft iemand ook deze problemen.
Totaal 4
2 sterren
  • geluidskwaliteit
    2
  • beeldkwaliteit
    4
  • mogelijkheden
    5
  • gebruiksgemak
    5
  • vormgeving
    ?
  • degelijkheid
    ?
Vraag:
borisNL
10-01-2010
Ik ben sinds enige maanden in bezit van de VCR2PC, maar heb er nog nooit fatsoenlijk een tape mee kunnen overzetten. Ik hou constant streepjes in het beeld en een wit vlak bestaat ook uit verschillende lichtgroene en paarse streepjes. Bovendien heb ik een hinderlijk soort 'gekraak' door het geluid heen. Vandaag heb ik alle tips uit de handleiding geprobeerd en de laatste drivers geïnstalleerd, maar zonder succes. Ik gebruik PAL-B.. Wie kan mij helpen dit apparaat goed in te stellen?
Reactie:
Boeldog
25-01-2010
Yo Boris,

Dat heeft waarschijnlijk niets met drivers, maar met instellingen. De juiste instellingen kun je hier lezen. Succes.

http://www.ionaudio.com/stuff/contentmgr/files/5/5fe42ab1333244f57855de014308d67d/file/ezvhsconverter_softwaremanual.pdf
Reactie:
HenkAjax
12-01-2010
borisNL,op welk moment heb je dat slechte beeld?Nadat je de beelden overgehaald heb naar de PC of tijdens het overzetten.Ik heb mijne inmiddels al lang verkocht en probeer te bedenken hoe ik dat toen opgelost had.Volgens mij had ik het probleem nadat de video al was overgezet naar de PC en heb ik een ander programma gebruikt om ze te bewerken.Het meegeleverde progamma was brak en zorgde voor storingen.Denk overigens ook even aan je USB-drivers en eventuele updates.Succes en ik volg de discussie nog wel even,groetjes Henk.
Vraag:
Delta10
22-12-2009
Mijn Ion vcr 2 pc werkt niet meer sinds ik met windows 7 werk. Weet iemand waar ik de drivers daarvoor kan vinden/laden??
Reactie:
HenkAjax
12-01-2010
Delta10,je kunt drivers downloaden op www.ionaudio.com/vcr2pc.Ik weet niet zeker of er Windows 7 drivers beschikbaar zijn ,maar je kunt proberen de 64-bits Vista drivers te installeren.Op de site staat overigens meer info over drivers en updates.
Reactie:
chuck1969
10-01-2010
Ik las DAT u problemen gehad Windows 7 voldaan? Heeft u toevallig dit inmiddels opgelost wil ik heb zelf gisteren een ion aangeschaft en reageert inderdaad niet op Windows 7.
Mocht het bij u werken wilt u mij vertellen hoe u dat heeft gedaan
Abonneer op de kieskeurig nieuwsbrief