Specificaties Sanyo VPC-CG9
| Full HD-camcorder | |
|---|---|
| 3D-camcorder | |
|
HD-ready |
|
|
Aantal CCD's |
1 |
| Grootte CCD | 1/2,3 inch |
| Display | |
|
Formaat display |
2,5 inch |
|
Touchscreen |
|
| Opslagtype | geheugenkaart, intern geheugen |
| Geheugenkaarten | SD, SDHC |
Reviews (1)
| Totaal | 7,7 | |
|---|---|---|
| Geluidskwaliteit | 9,0 | |
| Beeldkwaliteit | 4,0 | |
| Mogelijkheden | 9,0 | |
| Gebruiksgemak | 8,0 | |
| Vormgeving | 8,0 | |
| Degelijkheid | 8,0 |
Laatste review Sanyo VPC-CG9
Ik heb de camera mogen proberen, maar de beeldkwaliteit viel mij erg tegen. Het is geen breedbeeld en geen HD, het is DVD-kwaliteit, maar dat zie je er niet van af. Ik vind de beelden onscherp en schokkerig.
De camera heeft een gewone AV kabel.
Het geluid is erg goed en in stero, dat is dik voor elkaar.
Het design is prachtig en de camera voelt heel degelijk aan. 5 x Optische zoom is ook helemaal goed.
De camera heeft heel veel instellingsmogelijkeheden.
Wat is erg interessant en uniek vind is de mogelijkheid om de video te bewerken op de camera zelf. Dat is handig als je op vakantie gaat, als je dan thuis komt dan kan je film al af zijn. Geen PC nodig om het te bewerken dus en direkt vanaf de camera de video op de TV bekijken.
Als je toch een Sanyo wilt, koop dan de iets duurdere CG10 met breedbeeld en HD kwaliteit. Ik heb de CG9 gekocht en terug gestuurd, omdat ik niet tevreden was over de beeldkwaliteit.






