Specificaties Panasonic NV-GS90
| Full HD-camcorder | |
|---|---|
| 3D-camcorder | |
|
HD-ready |
|
|
Aantal CCD's |
1 |
| Grootte CCD | 1/6 inch |
|
Maximale resolutie per CCD |
800000 pixels |
| Display | |
|
Formaat display |
2,7 inch |
|
Touchscreen |
|
|
Beeldformaat |
4:3, 16:9 |
Reviews (9)
| Totaal | 7,8 | |
|---|---|---|
| Geluidskwaliteit | 8,0 | |
| Beeldkwaliteit | 8,6 | |
| Mogelijkheden | 7,3 | |
| Gebruiksgemak | 8,1 | |
| Vormgeving | 8,1 | |
| Degelijkheid | 7,0 |
Laatste review Panasonic NV-GS90
Ik zocht een voordelige maar goede camera, lekker compact, met goed beeld en geluid. Geen dure fratsen. Harddisk? Niet nodig. Ik film per vakantie een ruwe film van maximaal 2 uur en daar hou ik na montage een mooie DVD van 1,5 uur van over.
De GS90 voldoet aan al mijn eisen. Verwacht geen HD wonderbeeld, maar de kleuren zijn goed, de witbalans is goed, het is scherp en stabiel beeld en de enorme zoom en stabilisatie doen hun werk goed. In het donker filmen is wat minder, maar met de LED lamp en schemerinstelling kan het wel. Ik heb alleen nog met de AV kabel (dus analoog) teruggekeken, want ik heb nog geen Firewire kaart/kabel (komt nog wel).
Veel mensen denken dat de USB kabel voor het overzetten van beelden naar de PC is, maar daarvoor is USB te traag. De bijgeleverde USB kabel is ervoor om de camera als webcam te gebruiken en volgens mij ook om foto's (ja dat kan ook met deze camera) over te zetten (nog niet geprobeerd).
Het menu was even wennen, maar ik was dan ook hiervoor een ander merk gewend. Maar na 1x met de handleiding erbij had ik het truukje door.
Over de geluidsopname ben ik erg te spreken.
Kortom: Zoek je een eenvoudig te bedienen camera voor vakantie-opnamen van prima beeld- en geluidskwaliteit dan kun je deze rustig kopen.






