-
Review:
-Henk
02-05-2009
-
Voor het geld dat deze USB sick moet kosten, biedt hij zeker waar voor zijn geld (zelf heb ik 20 uro betaald voor 16 GB). Keerzijde daarvan is dat je niet de snelste techniek in huis haalt, al is de snelheid zeer acceptabel.
De stick is uitschuifbaar en dus niet voorzien van een dopje. Wat mij betreft een nadeel, want de aansluiting is nu niet beschermd tegen vuil e.d. Het uitschuif mechanisme komt mij niet echt solide over, maar in wezen is het niet meer dan de behuizing die in zijn geheel over de stick zelf schuift. Mocht er ooit iets stuk gaan, dan zal de stick zonder problemen bruikbaar blijven.
De U3 toepassing is vast erg handig als je hem gebruikt, maar zelf vind ik hem vrij overbodig en heb hem er af gehaald. Het weghalen kun je doen met een tooltje dat op de Sandisk site staat. Helaas wordt de tool niet op de stick meegegeven. Je kunt U3 daar ook weer teurgzetten als je het toch wil gebruiken.
Voor het draaien van software vanaf je stick is er overigens meer dan genoeg Open Source (gratis) software te vinden. Google maar een op portable applications.
Maar los van het gemopper dat ik hierboven heb gedaan, ben ik zeker niet ontevreden over de stick. Bij gebruik als opslagapparaat voldoet hij uitstekend op zowel Mac, Linux, as Windows. Daarnaast krijgt hij voor prijs-prestatie een 10. Jammer dat daarvoor geen score voor te geven valt bij de waardering.
-
Totaal 7
-
- Installatiegemak
7
- Vormgeving
7
- Degelijkheid
7
Sandisk
usb-stick
Raad deze review aan:
Top 5 aanbieders met de laagste prijs