Review: Jamo S 606 van Sander_Marantz

Review:
Sander_Marantz
10-03-2008
Heb deze prachtige speakers nu ongeveer een half jaar en ben erg tevreden over deze speakers. zoals al vaker vermeld had ik geen hoge dunk van jamo die toch bekend staat als de goedkope troep speaker. echter is dit ff een hele andere slag! deze jongens verslaan menig veel duurdere speakers dan heb ik heb over : JBL/Translator/Kef en zelfs B&W ik was over de B&W speakers zwaar teleur gesteld de jamo's klinken veeel beter en zijn bovendien nog een heel stuk goedkoper ook.
ik was gaan kijken vanwege het mooie uiterlijk en verwachte niet veel van het geluid maar het klonk echt super!!! , wat ik echter niet snap bij het beluistere was er inderdaat prachtige lage bass weergave maar dit was thuis helaas niet het geval terwijl iedereen hier zegt te veel bass ik kreeg er juist geen laag uit! alles geprobeert en nu de laagunits maar vervangen voor peerless woofers, probleem opgelost en heb me subwoofer verkocht haha
heb de speakers draaien op Marantz voor en eind versterker combi met Van Den Hul Magnum kabels beter krijg je niet voor dit geld en hoop duurdere speakers zijn dus ook lang niet zo goed als deze zeker een aanrader!
Totaal 9
4.5 sterren

  • Geluidskwaliteit
    9
  • Design
    10
  • Duurzaamheid
    9
Vorige review [ Review 41 van 48 ] Volgende review  
Top 5 aanbieders met de laagste prijs
Winkelbeoordeling Prijs Naar alle prijzen
4.5 sterren
8,8
1058 winkelreviews
€ 173,00 € 183,00 incl. portokosten Bekijk
Toon de overige aanbiedingen van BesteKeus.nl
5 sterren
9,1
1404 winkelreviews
€ 174,00 € 184,00 incl. portokosten Bekijk
4.5 sterren
8,8
141 winkelreviews
Thuiswinkel.org
€ 175,00 geen portokosten Bekijk
Toon de overige aanbiedingen van Eshop.nl
5 sterren
9,3
1208 winkelreviews
€ 177,00 € 242,00 incl. portokosten Bekijk
5 sterren
9,5
109 winkelreviews
€ 184,00 geen portokosten Bekijk
Toon de overige aanbiedingen van Hi-Fi Corner
Naar alle prijzen
Jamo S 606
Print deze pagina