Review: Canon CanoScan 8800F van george2325

Review:
george2325
25-07-2008
Na een maand experimenteren met het scannen van foto's, dia's en zwart-wit negatieven heb ik ontdekt dat je dia's en negatieven op de glasplaat moet leggen om de beste scherpte te krijgen. Maar dan is de kwaliteit ook echt prachtig, op 4800 dpi.
Je moet dus al je dia's uit hun raampjes halen voor het beste resultaat. Ik plak ze onderaan op zo'n raampje met een stukje plakband. Een heel gedoe, maar je digitaliseert je oude dia's maar één keer, en dan moet het goed zijn.
Vanwege het gedoe met die raampjes beoordeel ik het gebruiksgemak van de scanner met een 7. Jammer dat het apparaat niet scherp scant wanneer de dia een halve millimeter boven de glasplaat hangt in z'n raampje.
Vraagje: is dat bij bijvoorbeeld Epson V500 ook zo?
Over scankwaliteit en vormgeving ben ik erg positief. De degelijkheid moet nog blijken in de loop van de tijd.
De installatie ging probleemloos. Ik gebruik alleen het twainprogramma, in combinatie met Corel Paint Shop Pro X.
Totaal 9
4.5 sterren

  • Scan-kwaliteit
    9
  • Mogelijkheden
    9
  • Gebruiksgemak
    7
  • Vormgeving
    9
  • Degelijkheid
    ?
Vorige review [ Review 11 van 19 ] Volgende review  
Top 5 aanbieders met de laagste prijs
Canon CanoScan 8800F
Print deze pagina