Review: Nikon AF-S 14-24mm f/2.8G ED van Bas Rob
- Review Nikon AF-S 14-24mm f/2.8G ED van Bas Rob
- Naar prijzen
- Plaats een vraag
- Plaats een review
-
Review:
Bas Rob
15-05-2008
-
Wat een fantastische aankoop is deze lens geweest! Ik ben blij voor deze te hebben gekozen ipv de 12-24 DX variant omdat ik daar niet vrolijk van word als ik de commentaren lees.
Als je het geld hebt voor de 12-24 en genoeg geduld hebt om nog even door te sparen, ga dan voor deze lens zou ik zeggen.
Er is werkelijk NIETS wat ik hierop kan aanmerken. Voor de lichtsterkte hoef je het tegenwoordig wellicht niet meer te doen met digitale camera's. Maar als je alleen al kijkt naar de constructie en optische kwaliteit van een objectief als dit, is het meer dan de moeite waard.
OK, je kunt geen filters opschroeven of voorzetten. Soi! Als er één soort lens is waarin je geinvesteerde geld loont, dan is het naar mening wel een groothoeklens. Do it!
-
Totaal 10
-
- Scherpte
10 - Contrast
10 - Kleurweergave
10 - Scherpstelling
10 - Degelijkheid
10
Nikon AF-S 14-24mm f/2.8G ED objectief - Scherpte
| [ Review 7 van 7 ] | Volgende review |
Top 5 aanbieders met de laagste prijs










