Review: Vogels EFW 8345 van smackwacker

Review:
smackwacker
05-01-2010
De muurbeugel via Pick2Pay besteld en was snel geleverd. Over de kwaliteit van de beugel zijn we echter iets minder te spreken. De metalen constructie is verder prima maar de plastic kapjes zijn verschrikkelijk. Eén was geleverd met een klein lipje er al af en is dus niet meer te gebruiken. Hierover zal ik onder andere nog bellen. De kapjes zijn lastig te bevestigen en voelt ook absoluut niet solide, alsof het er zo af kan vallen. Verder PAS OP! DE TV HANGT NIET GEHEEL VAST!!! Deze kan namelijk horizontaal over de bevestigingsrails glijden. Dan is het te hopen dat de kleine metalen puntjes aan het eind de tv opvangen en er niet af valt. Ik had verwacht dit nog vast te kunnen zetten maar niks te vinden hierover in de verschrikkelijk slechte handleiding (lees enkel: vodje papier met vage plaatjes. Ook nog eens door elkaar heen voor verschillende bevestigingsmethoden). De lovende oordelen begrijp ik dan ook niet helemaal. De afwerking van het product is namelijk echt heel erg slecht om de handleiding verder maar niet meer te noemen. Vind het echt jammer want de verwachting is dat alles solide is. Je gelooft haast niet dat zo'n stevige metalen constructie met van dat slappe en slecht passende plastic wordt afgeleverd. Kabels wegwerken is helemaal een strijd. De plastic kapjes moeten met tape o.i.d. vastzetten want vallen er zo af. (en ja, ook als ze met veel strijd op precies de juiste plek zitten!!!) Als we dit had geweten hadden we de beugel echt niet aangeschaft. Zijn wij de enige die dit opvalt aan deze beugel? Zijn de andere lovende reviews mogelijk van medewerkers van Vogels? Het is omdat er nu al grote gaten in de muur zitten en je dus eigenlijk ook niet terug kan. Dus wees gewaarschuwd voor de slechte afwerking!!!
Totaal 3
1.5 sterren

  • Mogelijkheden
    7
  • Gemak montage
    1
  • Degelijkheid
    1
Vorige review [ Review 14 van 16 ] Volgende review  
Top 5 aanbieders met de laagste prijs
Winkelbeoordeling Prijs Naar alle prijzen
5 sterren
9,1
97 winkelreviews
€ 151,95 € 158,90 incl. portokosten Bekijk
5 sterren
9,0
1248 winkelreviews
Thuiswinkel.org
Onderstaande tekst is afkomstig van Vogel’s
Deze internetaanbieder is een erkende verkoper van Vogel’s producten en ontvangt van Vogel's maximale verkoopondersteuning. De aangeboden Vogel’s producten worden ondersteund in service en garantie zoals vermeld in de Vogel’s verkoopvoorwaarden. Dit alles om u als consument optimaal van dienst te kunnen zijn en u een tevreden gevoel te geven.
€ 151,95 geen portokosten Bekijk
5 sterren
9,0
230 winkelreviews
Thuiswinkel.org
Onderstaande tekst is afkomstig van Vogel’s
Deze internetaanbieder is een erkende verkoper van Vogel’s producten en ontvangt van Vogel's maximale verkoopondersteuning. De aangeboden Vogel’s producten worden ondersteund in service en garantie zoals vermeld in de Vogel’s verkoopvoorwaarden. Dit alles om u als consument optimaal van dienst te kunnen zijn en u een tevreden gevoel te geven.
€ 151,95 € 156,90 incl. portokosten Bekijk
5 sterren
9,0
49 winkelreviews
Thuiswinkel.org
€ 151,95 € 157,95 incl. portokosten Bekijk
4.5 sterren
8,9
232 winkelreviews
Thuiswinkel.org
€ 151,95 € 156,95 incl. portokosten Bekijk
Naar alle prijzen
Vogels EFW 8345
Print deze pagina