MPIO MG 100 (4 GB)
Print deze pagina

Specificaties MPIO MG 100 (4 GB)

Speler
MP4
Type opslag
Flash
Opslagcapaciteit 4 GB
FM radio
Equalizer
Voice recorder
Kleurenscherm
Afmeting scherm
1,5 inch
ID3 tag
Audio formaten
MP3, WMA

Reviews (1)

Totaal
3 sterren
6,2
Geluidskwaliteit
3 sterren
6,0
Mogelijkheden
3.5 sterren
7,0
Gebruiksgemak
2.5 sterren
5,0
Vormgeving
4 sterren
8,0
Degelijkheid
2.5 sterren
5,0

Laatste review MPIO MG 100 (4 GB)

Beoordeling: 6

Heb deze een paar maanden terug gekocht:
-Geluidskwaliteit is voor mij een van de belangrijste aspecten, maar dat is bij deze 'mpio MG 100' niet optimaal. Er komt een prima helder geluid uit, maar voor diegene die een vol en diep bas geluid willen, en goed gebruik willen maken van een zelf in te stellen '5 band equilizer' voldoet deze mpio serie niet. Ik heb nog oordopjes met een groter bereik en betere kwaliteit gekocht, met de intensie dat ik daarmee de belemmerende factor wegnam, maar dat mocht niet baten. Het geluid dat uit t dingetje komt is van matige/gem. kwaliteit, een oude standaard packard bell speler doet er zeker niet voor onder (packard bell met overigens ook een voldoende kwaliteit).
-Verder duurt het lang voordat de mpio is 'opgestart'(ongv 15 sec), niet erg belangrijk maar soms wel irritant...
-Voorzien van licht metalen behuizing ziet deze speler er trouwens wel luxueus uit! En hij blijft qua gewicht vrij licht
-Video kwaliteit is prima(relatief kleine scherm dus veel detaill is uiteraard niet te zien)
-De mpio heeft voldoende praktise functies als een sleep timer(10 tot 120 minuten), goede voice recorder, sneltoetsen voor afspeelmodus e.d.
-opladen via accu, dus geen batterijen: let op! ik heb zelf een adapter gekocht om de speler via netspaning op te kunnen laden(dus met usb uitgang), maar omdat de output spanning van die adapter niet overeen kwam met de standaard usb spanning, is mijn MG 100 nu kapot!