-
Review:
dtune_stefan
04-02-2009
-
Van mijn kant een minder positieve reactie dan voorgaande reacties. Het enige postieve voor mij is het design dat bijna ongekend is in deze prijsklasse. Qua geluid was het een grote teleurstelling. Bij stereo (cd weergave) merkte ik al heel snel dat plaatsing van de instrumenten en stemmen slecht te noemen is. Geluid is helaas eigenlijk één grote brij. Ik merkte ook gelijk dat het vermogen te krap is om een kleine smalle zuilluidspreker (Kef IQ5)aan te sturen, ook met bi-wiring. Geluid komt niet echt los van de luidsprekers, hetgeen ik wel gewend was met een oudere stereoversterker. Het aantal aansluitingen (2 stuks) is ook beperkt te noemen. De afstandsbediening met z'n softtoetsen dient behoorlijk ingedrukt te worden, voordat het commando wordt uitgevoerd.
Mijn advies is om voor een kleine meerprijs een stereoreceiver te kopen met een losse cd speler of Idock. Geluid zal zeker een factor 3 beter klinken.
** eerlijkheidshalve moet ik er nog wel bij vermelden dat ik getrainde en verwende oortjes heb, echter vind ik wel dat men moet beseffen dat deze Marantz gelijkwaardig is met een Sony of Philips setje...sorry Marantz**
-
Totaal 7
-
- Geluidskwaliteit
5
- Mogelijkheden
7
- Gebruiksgemak
7
- Vormgeving
9
- Degelijkheid
?
Marantz
miniset
Raad deze review aan:
Top 5 aanbieders met de laagste prijs