Review: Popcorn Hour C-200 van Gerrald
- Review Popcorn Hour C-200 van Gerrald
- Naar prijzen
- Plaats een vraag
- Plaats een review
-
Review:
Gerrald
13-06-2010
-
We hebben deze Popcotn hour C200 nu zo'n 5 weken in ons bezit en niets dan lof voor dit apparaat!
Natuurlijk kan er wel eens wat mis gaan, maar het is dan ook een alles in 1 apparaat, waarvan je ook nog eens zelf een firmware upgrade kan uitvoeren, wat wil een mens nog meer!!
Zelf heb ik de popcorn met een 1,5 tb hardeschijf van Samsung. Echt top zoveel opslag ruimte.
Wel zit ik er aan te denken om een nas server te gaan kopen, ik irriteer me een beetje aan het geluid van de hardeschijf en een nas kan ik mooi in de meterkast wegwerken.
Maar hier moet ik eerst mijn vrouw nog van overtuigen ;)
Echt ik heb nog geen bestand gedownload de hij niet afspeeld (blu-ray, divx, xvid enz. enz.)
Ook het nzb-download center werkt perfect en lekker snel vergeleken met mijn vorige Eminent 7071.
Ik heb hem besteld bij HD-Supplies in Putten en er gelijk een ir-ontvanger bij gekocht voor onze harmony one. Super snelle levertijd bij deze winkel echt top!
Over het probleem van het langzame zappen ben ik het niet mee eens. Hier zapt hij zeker net zo snel als een gewone dvd-speler.
Echt voor iemand die niet bang is om firmware zelf te vervangen en veel gebruikt maakt van torrents of nieuwsgroepen is dit een must have!
De installatie ging bij mij wat moeilijk, omdat de originele (de eerste) firmware de hardeschijf niet herkende, maar na een update naar de laatste firmware deed hij het perfect en super snel!
-
Totaal 10
-
- Installatie
8 - Mogelijkheden
10 - Bedieningsgemak
10 - Degelijkheid
10
Popcorn Hour C-200 mediaspeler - Installatie
| Vorige review | [ Review 9 van 13 ] | Volgende review |
Top 5 aanbieders met de laagste prijs










