Review: Mede8er MED500X van frammie

Review:
frammie
08-03-2011
Sinds 2 weken in bezit. Speelt alles uitstekend af, m.u.v. AVI (vreemd genoeg) en MTS-1080p50 bestanden (allerhoogste kwaliteit van mijn Panasonic videocamera), dan gaat het beeld schokken.
Dit is echter voor mij geen probleem. De MTS bestanden kan ik na montage toch niet behouden, moet dan toch naar MPEG (alle versies)/MP4/DivX e.d. En dat speelt hij allemaal uitstekend af.
Ik kreeg de speler zowat zonder gebruiksaanwijzing aan de praat, alleen bij de prachtige Videowall is het even puzzelen, maar dan heb je ook wat.
Ik heb wel een bedrade verbinding met het netwerk (werkt toch wat sneller), na wat hapering in het begin na aanschaf vind het netwerk de speler snel na het aanzetten.
Ik het een USB HDD op aangesloten, werkt ook goed, alleen als je deze via de PC met films vult en daarna op de Mede8er aansluit, doet hij vreemd en lijken sommige films ineens weg te zijn. Als je alles via het netwerk doet gaat het wel goed. Ik heb hierover nog contact met de Helpdesk.
De Helpdesk is prima, had direct verbinding met juiste persoon, uitstekend geholpen ook via e-mail al volgende dag uitgebreid antwoord.
Wat mij betreft is de Mede8er in alle opzichten een aanrader. En als antwoord op een eerder vraag: Nee, met deze speler kan geen Uitzending gemist worden gekeken, helemaal geen Internet zelfs.
Totaal 10
5 sterren

  • Installatie
    9
  • Mogelijkheden
    10
  • Bedieningsgemak
    10
  • Degelijkheid
    9
Vorige review [ Review 12 van 46 ] Volgende review  
Top 5 aanbieders met de laagste prijs
Winkelbeoordeling Prijs Naar alle prijzen
4.5 sterren
8,2
131 winkelreviews
Thuiswinkel.org
€ 124,95 geen portokosten Bekijk
Naar alle prijzen
Mede8er MED500X
Print deze pagina