Winkels

Review over IZIBIKE van daantje73


De winkel IZIBIKE is in totaal als volgt beoordeeld:


8personen geven
5 sterren
7personen geven
4 sterren
0persoon geeft
3 sterren
3personen geven
2 sterren
0persoon geeft
1 sterren
 
Totaalbeoordeling
4.5 sterren
8,3

Review:
daantje73
31-08-2011
Na aankoop van de fiets de fiets netjes op de datum afgeleverd. Maar...de volgende zaken waren niet in orde: versnelling niet goed afgesteld (dit heeft niks te maken met het ophangend afstellen zoals de IZIBIKE medewerker me telefonisch berichte), verder waren beide ventieldopringetjes niet naar beneden gedraaid en zat het stuur niet goed vast.

Verder werd ik erop geattendeerd dat een beugel achter die het spatbord vast moet houden vervangen zou moeten worden. Deze worden preventief door Gazelle meegeleverd. Deze was niet gemonteerd. Toen ik belde werd me verzekerd dat deze reeds vervangen was. En nu na 2 weken zakt het spatbord en krijg ik alsnog de beugel opgestuurd.

Recentelijk ook een fiets bij een ander bedrijf via internet gekocht (zal geen namen noemen) en daar was de levering incl afstelling prima.
Totaal 5.8
3 sterren

  • Website
    8
  • Bereikbaarheid
    8
  • Bestelling en levering
    3
  • After sales
    4
Vorige review [ Review 13 van 18 ] Volgende review