Review: Harman Kardon Go + Play van Martinden

Review:
Martinden
19-08-2009
Een geniaal systeem van Harman/Kardon, er komt werkelijk geweldig geluid uit. Ik heb hem in de winkel mogen testen en ondanks dat het een grote ruimte was klonk het ook daar erg goed. Eerst ging ik voor het Bose geluidssysteem naar de winkel toe, maar toen ik deze hoorde was ik gelijk verkocht. Bose is een okee systeem, maar uit de HK komt echt veel beter en echter geluid uit.

Bij de speakerset krijg je een handige afstandbediening, waarmee je kunt switchen tussen bediening van de speaker en je iPod. Je moet hierbij wel je menu van je iPod uit je hoofd kennen aangezien je op afstand dit niet echt kunt zien.

Enige minpunten van het systeem zijn dat er geen wekker op zit, je iPod slecht zichtbaar is (er zit een draaischijfje in die je omhoog kunt draaien, maar dat helpt niet veel. je ziet nog steeds niet het menu op je iPod) en de soms af en toe overheersende bas. Maar dat laatste schijnt HK eigen te zijn. Je kunt het makkelijk verhelpen met je equaliser op je iPod, alleen dat heb ik nog niet echt uitgevonden.

Verder is dit echt een geweldig apparaat waar fantastisch geluid uitkomt. Dat was bij de oude gettoblasters nog wel eens anders!
Totaal 9
4.5 sterren

  • Geluidskwaliteit
    10
  • Mogelijkheden
    7
  • Vormgeving
    9
  • Duurzaamheid
    9
Vorige review [ Review 24 van 35 ] Volgende review  
Top 5 aanbieders met de laagste prijs
Winkelbeoordeling Prijs Naar alle prijzen
3.5 sterren
7,2
99 winkelreviews
€ 254,00 € 255,00 incl. portokosten Bekijk
2.5 sterren
6,2
46 winkelreviews
€ 254,00 € 255,00 incl. portokosten Bekijk
5 sterren
9,1
12 winkelreviews
€ 299,00 € 306,50 incl. portokosten Bekijk
Naar alle prijzen
Harman Kardon Go + Play
Print deze pagina