Specificaties Canon PIXMA IX4000
| Kleur | |
|---|---|
|
Aantal inktkleuren |
4 |
|
Separate inktcartridges |
|
|
Resolutie zwart/wit |
4800 x 1200 dpi |
|
Resolutie kleur |
4800 x 1200 dpi |
|
Printsnelheid zwart/wit |
11,3 p/m |
|
Printsnelheid kleur |
8,9 p/m |
|
Eigen processor |
|
| Printen/bewerken zonder PC | |
|
LCD-scherm |
Reviews (5)
| Totaal | 8,3 | |
|---|---|---|
| Afdrukkwaliteit | 8,6 | |
| Mogelijkheden | 7,6 | |
| Gebruiksgemak | 8,8 | |
| Vormgeving | 8,2 | |
| Duurzaamheid | 8,3 |
Laatste review Canon PIXMA IX4000
Nieuwe review na 1,5 jaar gebruik IX4000
Op dit moment sta ik op het punt om over te stappen naar een ander merk A3+ printer.
Dit komt mede door de helpdesk van Canon zelf.
Ik heb al een tijd problemen dat zwart/wit afdrukken waarbij ik afdrukken in grijswaarden aanvik in de driver een rode of epia waas hebben.
Aangezien ik op katoenlompen papier afdruk (5 euro per vel) wil ik toch wel goede foto afdrukken hebben.
Heb diverse keren naar de Canon helpdesk gemaild, en iedere keer foute antwoorden gekregen.
Hierna heb ik gebeld met de helpdesk, toen kreeg ik een ronduit onbeschofte medewerker die mij vertelde dat ik maar moest gaan adrukken met Canon easyphotoprint. (met dit programma heb je maar beperkte printer instellingen tot je beschikking)
Waarna ik vertelde dat ik voor mijn beroep met ACDSee Pro afdrukken produceer voor de beste kwaliteit in afdrukken.
Ik werd hier afgespiegeld als een zielige amateur en ik moest later nog maar eens terugbellen naar Canon want hij had geen tijd om naar mijn verhaal te luisteren of mij te helpen!!!
Het lage cijfer voor de afdrukkwaliteit komt door slechte grijswaarden afdrukken van zwart/wit foto's






