Specificaties Sony Ericsson W902
| Toestel met abonnement | bekijk prijs met abonnement |
|---|---|
|
Model |
standaard |
|
Type telefoon |
muziektelefoon |
|
Besturingssysteem |
Standaard |
| Internetten | |
| Gsm-netwerk | quad-band |
|
Netwerkfrequenties |
850, 900, 1800, 1900 |
|
Dual SIM |
|
| WAP | |
|
GPRS (2.5G) |
Reviews (7)
| Totaal | 8,2 | |
|---|---|---|
| Geluidskwaliteit | 9,1 | |
| Mogelijkheden | 8,6 | |
| Gebruiksgemak | 9,1 | |
| Vormgeving | 9,3 | |
| Degelijkheid | 4,8 |
Laatste review Sony Ericsson W902
Ik heb deze telefoon nu een half jaar. Hiervoor had ik een SE W810, die ik helaas na toch bijna 3 jaar heb moeten vervangen omdat de aansluiting met de oplader dusdanig versleten was dat het niet meer werkte.
Uiteindelijk voor deze telefoon gekozen, omdat ik het walkmanphone principe van SE geweldig vind. En terecht ook voor deze telefoon. De walkmanfunctie is erg goed, het geluid is goed en de bijgeleverde headset is ook erg goed. Ook het ontwerp van de telefoon vind ik erg mooi (ik heb de zwarte uitvoering) en de batterij gaat goed lang mee, zelfs met uitgebreid walkman gebruik.
De menubediening en functionaliteiten van de telefoon zijn ook lekker simpel en duidelijk. Tot dusver een goede telefoon dus. Tot dusver? Jazeker, want:
De camera is een 5mp camera. Die van mijn vorige W810 had slechts 2 megapixels en onder vrijwel alle omstandigheden waren de foto's van mijn oude telefoon hetzelfde en soms zelfs beter. De W902 heeft snel bewogen beelden, een overenthousiaste flitser (te donker zonder flitser en overbelicht mét flitser) en is traag met het maken van foto's. De foto's KUNNEN weldegelijk heel mooi zijn, maar de omstandigheden moeten dan wel ideaal zijn.
En het meest irritante punt van alles: De degelijkheid is VER te zoeken. De telefoon valt dagelijks en soms zelfs meerdere malen per dag gewoon uit. Of ik nu iets doe of niet, soms stopt ie er spontaan mee en dat is al vanaf het begin zo. Terugsturen kan, maar dan ben je m een paar maanden kwijt en daar begin ik niet aan. Waardeloze service trouwens, waar zijn ze dan in hemelsnaam maanden mee bezig??
Zet je een mp3'tje stop, kan hij vastlopen; krijg je een smsje, valt hij uit; heb je m gewoon in je zak? ineens voel je en trilsignaal en weet je: de telefoon is weer uitgegaan.
Knoppen werken dan niet meer en de batterij moet eruit om m opnieuw op te starten. Dit gebeurt misschien 1 keer per dag en heeft nooit echte problemen opgeleverd. Maar het is gewoon superirritant en je vertrouwen is weg. Ook leuk als je het een keer niet doorhebt en niemand je kan bellen tot je er 's avonds achterkomt dat het weer zover is.
Ook weer een bekend SE probleem: de aansluiting van je adapter en hoofdtelefoon slijt erg snel en vaak maakt de telefoon ook geen contact met de headset of de oplader en moet je een paar keer proberen. Dit wordt snel erger.
Ik ben altijd heel zuinig op mijn spullen en ga ook zeker niet slordig met de telefoon om. Gewoon een kwestie van een gammel en misschien wel te dun en plastic-achtig telefoontje.
Ik ben op zich zeker SE fan en de functionaliteiten zijn geweldig maar voor de degelijkheid zou ik deze telefoon afraden.








