Review: Nokia 5230 van King John 1967

Review:
King John 1967
18-06-2010
Toestel nu een aantal weken in bezit. Wel problemen gehad om de navigatie aan de gang te krijgen. Maar het werkt nu goed en GRATIS. (om dit maar eens uit de wereld te helpen)
Je moet wel even wennen aan de stembegeleiding t.o.v. bijvoorbeeld TomTom.

Als de Nokia zegt NU linksaf is dat vaak een straat verder. Maar voor de rest de navigatie al een paar keer met succes gebruikt.

Mooi is ook dat er een gratis auto-houder bijzit.

Bediening van het toestel vind ik traag en niet intinutief. Soms moet je 2x klikken en soms 1x. Dit wordt ook niet consequent doorgezet.

Aanpassen van tekstvoorspelling kun je alleen voor alle applicaties aan of uit zetten, terwijl het handiger zou zijn dit per applicatie in te stellen.

Heb het idee dat de processor het maar allemaal net aankan. Ook spelletjes verlopen niet vloeiend.

Het automatisch kantelen van het scherm gebeurt veel te snel, als je het toestel maar iets scheef houdt schakelt hij al over naar de horizontale layout, terwijl dit dan niet je bedoeling is.

Vind dat je erg veel handelingen moet doen om iemand te bellen, als je iemand uit je telefoonboek wilt bellen moet je toch iets van 6 handelingen (kliks) doen.

Camera is redelijk.

Wat me ook nog steeds verbaasd (maar dit was ook bij mijn vorige Nokia 6233) dat de verjaardagen van contactpersonen niet automatisch in je agenda komen.

Mogelijkheid om een profiel tijdelijk in te stellen vind ik erg handig. Op de fiets naar mijn werk het profiel op "buiten" vervolgens gaat hij vanzelf op een vooraf ingestelde tijd weer op "normaal", zodat hij niet als een gek begint te loeien als ik op kantoor zit :-)

Al met al ben ik toch wel tevreden met dit toestel. Zeker voor de prijs. (één van de goedkopere modellen bij een Rabo abonnement)
Hij doet wat hij wat mij betreft moet doen:bellen en navigeren.
Geluidskwaliteit tijdens bellen is goed, navigatie is toch wel verrekte handig om altijd bij je te hebben in zakformaat!
Totaal 7
3.5 sterren

  • Geluidskwaliteit
    7
  • Mogelijkheden
    9
  • Gebruiksgemak
    6
  • Vormgeving
    6
Vorige review [ Review 36 van 60 ] Volgende review  
Top 5 aanbieders met de laagste prijs
Winkelbeoordeling Prijs Naar alle prijzen
4.5 sterren
8,3
323 winkelreviews
Thuiswinkel.org
€ 108,85 € 115,75 incl. portokosten Bekijk
5 sterren
9,1
51 winkelreviews
€ 129,00 € 134,00 incl. portokosten Bekijk
5 sterren
9,2
15 winkelreviews
Thuiswinkel.org
€ 136,00 geen portokosten Bekijk
2.5 sterren
6,3
2 winkelreviews
€ 141,00 € 147,50 incl. portokosten Bekijk
3 sterren
6,6
0 winkelreviews
€ 155,96 € 164,46 incl. portokosten Bekijk
Naar alle prijzen
Nokia 5230
Print deze pagina