Specificaties HTC Touch2
| Toestel met abonnement | bekijk prijs met abonnement |
|---|---|
|
Model |
standaard |
|
Type telefoon |
smartphone |
|
Besturingssysteem |
Windows Mobile |
| Internetten | |
| Gsm-netwerk | quad-band |
|
Netwerkfrequenties |
850, 900, 1800, 1900 |
|
Dual SIM |
|
| WAP | |
|
GPRS (2.5G) |
Reviews (10)
| Totaal | 6,4 | |
|---|---|---|
| Geluidskwaliteit | 7,2 | |
| Mogelijkheden | 7,6 | |
| Gebruiksgemak | 5,6 | |
| Vormgeving | 7,1 | |
| Degelijkheid | 4,6 |
Laatste review HTC Touch2
Zakelijk is dit mijn 2e HTC. De eerste, een Touch, was van een collega geweest en was na 2 jaar echt volledig op. Functies rechts op het touch screen waren niet meer te gerbuiken. Na calibratie ging het 5 minuten goed en daarna weer hommeles. Toen een nieuw toestel, de HTC Touch 2. Helaas weer veel problemen. Regelmatig start het touch flo niet op of zit het toestel vast. Hierdoor minimaal 2 keer per week de batterij eruit halen. Tevens is het toestel extreem kwetsbaar voor beschadigen.
Het toestel draait op Windows. Of het nu aan het toestel of aan Windows licht weet ik niet, de bediening gaat ongelooflijk traag.
Kortom een hopeloos toestel. En ik blijk niet de enige te zijn met klachten over een HTC toestel. Ook collega's met verschillende typen HTC toestellen zijn zeer ontevreden. HTC = Hopeloze Troep Company







