Naar aanleiding van de reviews en de beoordeling wilde ik hem ook aanschaffen maar hij schijnt nu ineens uit het assortiment van Philips te zijn gehaald. Heeft iemand een idee waar ik hem nog kan verkrijgen?
Mijn DVD speler moest terug omdat deze met regelmaat vastliep en daarbij de DVD beschadigde. De lens kwam al krassend tegen de dvd aan tijdens het vastlopen.
Dit apparaat onlangs gekocht. Lekker klein en compact. En tot nu toe ziet het beeld en geluid er goed uit ... op één ding na.
Af en toe slaat het een klein stukje geluid over (of haperd). Iemand een idee waar dat aan ligt ?? Ik heb de aanslui...
Een kleine vraag. Zit er een afstandsbediening bij de apparaat. Het zal haast wel maar op de foto zie ik 'm niet en bij andere dvd spelers staat hij wel op de foto.
Ja er zit een afstandsbediening bij, en het is in de zelfde stijl als de LCD tv's van Philips
gr
Vraag:
Heinonline123
30-04-2010
hallo
Ik ben ook zeer te spreken over deze DVD speler, maar ik wilde echter ook een harde schijf van 1 terrabite er aan hangen maar deze werd wel gezien maar niet gelezen door de dvd speler, ik heb de harde schijf in diverse formaten gefo...
officieel werken dvd's spelers met fat32 omdat zowel Mac en microsoft dan de harde schijf herkennen en dus ook de dvd speler mat fat32 is bedoeld tot 32gb, nu hebben de hardeschijf fabrikanten de fat32 een beetje ge... Lees het hele antwoord van Heinonline123
Dat weet ik niet zeker want ik heb het nog niet geprobeerd. Hij eet wel divx van usb en hij eet CD-RW, CD-R dus ik neem aan dat het wel moet kunnen. Ik geef geen garantie, check anders ff de gebruiksaanwijzing (die vind je vast wel ergens online).