Specificaties Sony RDR-AT107
| Opname mogelijkheden | DVD-R, DVD-R DL, DVD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW |
|---|---|
| Weergave | CD, CD-R, CD-RW, DivX, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD-R DL, DVD+RW, JPG, MP3, SVCD, Video-CD |
|
Regiovrij |
|
|
Ingebouwde videorecorder |
|
|
Aantal timer blokken |
32 |
|
Aantal timer dagen |
31 |
|
ShowView |
|
|
Guide+ |
|
|
Timeslip |
|
|
Dual layer opnemen |
Reviews (2)
| Totaal | 7,8 | |
|---|---|---|
| Geluidskwaliteit | 8,0 | |
| Beeldkwaliteit | 8,0 | |
| Mogelijkheden | 8,5 | |
| Gebruiksgemak | 5,0 | |
| Vormgeving | 8,5 | |
| Degelijkheid | 9,0 |
Laatste review Sony RDR-AT107
Mooi design. Beeldvorming is zeer aardig, zeker van opgenomen materiaal. Nadeel is dat in den beginne er ook zwarte balken zijn bij breedbeeldweergave via de HDMI. Na het aansluiten van de SCART-kabel lost dit probleem zich vanzelf op. Maar vaag is het zeker. De mensen van Sony blijken er over de telefoon ook maar weinig van te begrijpen. Wat die man brabbelde over analoog in biggetaal. De HDMI aansluiting zou alleen effectief zijn bij DVD's.
TVGuide is een omslachtige manier van inplannen van programma's en had veel gebruiksvriendelijker gekund. Maar alles went.. Het uitschakelen van het systeem gaat verder zeer traag.
160 Gb is meer dan genoeg om alles te kunnen opnemen en het HD upscaling van DVD's ziet er prachtig uit. De X-vid/Divx functie heb ik nog niet getest.







