-
Review:
joost001
06-01-2008
-
Mijn Philips HDRW720 ging kapot en ik wilde snel een andere goede machine. Dus even hier gekeken op kieskeurig en op de site van de consumentenbond en iedereen was erg enthousiast over deze Panasonic. Al snel verdween mijn blijdschap omdat de Panasonic niet in staat is om breedbeelduitzendingen zonder balken op mijn breedbeeld-lcd (Toshiba) te zetten. Welke instelling ik ook probeer, niets lijkt te helpen. Al snel kwam ik erachter dat dit een probleem is van deze machine. Kijkend op de site van Panasonic, blijkt dat Panasonic geen firmware upgrades aanbiedt, die dit probleem zou kunnen tackelen.
Philips doet dat wel en ook voor mijn Lite-On 5045GDL+ en Humax PVR zijn er met (grote) regelmaat updates te vinden.
Voor een modern apparaat zoals deze Panasonic vind ik het echt slecht dat je met zwarte balken tv zit te kijken. Het is weliswaar op te lossen door je tv aan te passen, maar alle andere tuners in huis zijn wel in staat om breedbeelduitzendingen goed weer te geven zonder eerst je tv te moeten aanpassen.
Deze enorme ergenis doet de goede kwaliteiten van dit apparaat een beetje verbleken. Bediening, programmeren en aansluiten: het is een fluitje van een cent. Als je dat gedoe met die balken voor lief neemt, dan heb je een prima apparaat in huis gehaald.
-
Totaal 7
-
- Geluidskwaliteit
8
- Beeldkwaliteit
2
- Mogelijkheden
8
- Gebruiksgemak
8
- Vormgeving
7
- Degelijkheid
?
Panasonic
dvd-recorder
Raad deze review aan:
Top 5 aanbieders met de laagste prijs