Specificaties LG RH200MH
| Opname mogelijkheden | DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-RAM |
|---|---|
| Weergave | CD, CD-R, CD-RW, DivX, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-RAM, JPG, MP3, SVCD, Video-CD, WMA |
|
DTS |
|
|
Digitale decoder |
|
|
Regiovrij |
|
| Progressive scan | |
|
Ingebouwde videorecorder |
|
|
Aantal timer blokken |
16 |
|
Aantal timer dagen |
30 |
|
ShowView |
Reviews (3)
| Totaal | 8,7 | |
|---|---|---|
| Geluidskwaliteit | 8,3 | |
| Beeldkwaliteit | 9,3 | |
| Mogelijkheden | 8,0 | |
| Gebruiksgemak | 8,7 | |
| Vormgeving | 9,3 | |
| Degelijkheid | 8,7 |
Laatste review LG RH200MH
ik heb viainternet de RM-200MHS gekocht, heb er een week op moeten wachten, maar voor de prijs is dat de moeite waard.
mijn eerste indruk is dat het een mooi en degelijk gebouwd apparaat is, maar over smaak valt te twisten.
het instellen van de recorder is niet moeilijk, maar voor het in de goede volgorde zetten van de zenders ben je best wel een tijdje bezig.
ik heb hem dubbel aangeloten, met een scartkabel op AV1(RGB) en ook met een HDMI kabel.De HDMI aansluiting gebruik ik voor voorbespeelde DVD schijfjes, het geeft een net iets strakker beeld dan via de scart.
De scart gebruik ik voor alle zelf gemaakte opnamens, de kwaliteit van het kabel signaal is toch wat minder dus dat verschil is dan toch niet te zien, en een ander voordeel is dat ik dan nog gebruik kan maken van de zoom funkties van de TV (Philips 32PF7321) die bij de HDMI ingang niet meer werken.
alle mogelijk heden die ik tot nu toe geprobeerd heb verlopen makkelijk en goed.
Er zit geen Gide+ op dus programeren kan alleen maar handmatig,maar dat wist ik voor dat ik hem bestelde en ik vind het ook geen gemis,je moet alleen niet vergeten de recorder uit te zetten anders neemt hij niet op.
ik heb ook gecontroleerd of de recorder voorzien was van de laatst beschikbare firmware, en dat was goed.
tot nu toe zeer tevreden over de recorder.
als ik de recorder wat langer in huis heb zal ik nog wel een keer een nieuwe review schrijven







