Review: Humax iPVR-9200C van 1ransuil

Review:
1ransuil
09-10-2009
Het betreffende toestel is aangeschaft in maart 2007. In september 2009 heeft het toestel de geest gegeven. Geen voeding meer op het apparaat.
E-mail contact met Humax Eindhoven leverde het volgende op. Oorzaak konden ze op afstand niet beoordelen. Eerste onderzoekskosten zouden 50 Euro bedragen. Tel daarbij de kosten van de verpakking, verzendkosten en eventuele reparatie bij op, dan kom je al snel een eind in de richting van een nieuw toestel. Totaal zijn op het apparaat ongeveer 30 programma's opgenomen, waarbij de weergave soms te wensen overliet. Strepen en haperende beelden.
Raar dat een toestel dat voornamelijk alleen signalen hoeft door te geven aan een defect in de stroomvoorziening sneuveld.
Totaal 6
3 sterren

  • Geluidskwaliteit
    8
  • Beeldkwaliteit
    5
  • Mogelijkheden
    7
  • Gebruiksgemak
    8
  • Vormgeving
    8
  • Degelijkheid
    2
Vorige review [ Review 22 van 134 ] Volgende review  
Top 5 aanbieders met de laagste prijs
Humax iPVR-9200C
Print deze pagina