Review: Humax iHDR-5050c van Franny1966

Review:
Franny1966
14-11-2011
Na lang wikken en wegen, reviews lezen enz heb ik uiteindelijk voor de Humax iHDR-5050 gekozen en was vanaf het begin erg tevreden over het apparaat. De kwaliteit en de mogelijkheden zijn indrukwekkend! Tot drie weken later ik ineens een beeld kreeg wat halverwege het scherm horizontaal gesplitst werd en bij zappen stilstaande beelden en bewegende beelden van verschillende zenders door elkaar
gooide met als finishing touch een wazige weergave. Soms helemaal geen beeld, alleen geluid. Het lijkt alsof de finetuning van de tuner kapot is oid. Alles geprobeerd; stekker eruit en er weer in, kaart eruit en er weer in, zenders opnieuw opgezocht, apparaat uit- en weer aangeschakeld, andere HDMI-kabel geprobeerd maar niets helpt. Eerste keer deed hij het ineens weer goed na een paar keer zappen. Een dag later begon het gedonder opnieuw. Wat een teleurstelling! Omdat ik louter positieve verhalen hoor en lees over dit apparaat ga ik ervan uit dat het een maandagchtend exemplaar betreft. Ik hoop dat Mediamarkt bereid is me een andere te geven, want dit exemplaar heeft mijn vertrouwen niet langer.
Totaal 8
4 sterren

  • Geluidskwaliteit
    9
  • Beeldkwaliteit
    10
  • Mogelijkheden
    9
  • Gebruiksgemak
    8
  • Vormgeving
    9
  • Degelijkheid
    2
Reactie:
Willem-A
02-03-2012
Simone42

Dat hoeft niet. Kijk eens bij de vragen/reacties, waar je sowieso beter dergelijke problemen kan voorleggen, want dar is al een paar keer door mij, en volgens mij ook anderen een oplossing geplaatst. Anders instellen en vĂ³ila. Ik verwijs je expres daar naartoe omdat daar tevens veel info te vinden is.

Willem.
Reactie:
Simone42
01-02-2012
Dit probleem haddden wij ook, bleek dat ik het apparaat had uitgezet op een HD zender, en ik moet hem uitzetten op een niet HD zender. Ik schakel hem voortaan uit op het Ziggo kanaal, (geen HD uitzending), en als ik het dan weer aanzet is er niets meer aan de hand. Ik weet niet of je dit nog leest Franny, maar dit loste bij ons het hele probleem op. Wel vreemd dat het zo moet, moet eigenlijk niet nodig zijn, maar dit lost het wel op.
Reactie:
pell 26
23-12-2011
Ja hoor dat heb ik nu ook met dezelfde recorder.
Lekker weer.
Reactie:
Hensepens
16-11-2011
Gewoon teruggaan naar mediamarkt. Dit mag inderdaad niet voorkomen. Zeker niet na 3 weken.

MM tot nu toe kennende zullen ze hier net moeilijk over doen.
Reactie:
joop120
16-11-2011
Je hebt zo wie zo garantie.
Normaal is het een heel erg goed en degelijk apparaat.
Dus omruilen lijkt mij de beste optie.
Vorige review [ Review 11 van 194 ] Volgende review  
Top 5 aanbieders met de laagste prijs
Winkelbeoordeling Prijs Naar alle prijzen
5 sterren
9,1
985 winkelreviews
€ 234,00 geen portokosten Bekijk
5 sterren
9,0
133 winkelreviews
Thuiswinkel.org
€ 234,00 € 240,95 incl. portokosten Bekijk
4.5 sterren
8,8
17 winkelreviews
Thuiswinkel.org
€ 234,00 € 240,95 incl. portokosten Bekijk
4.5 sterren
8,5
1809 winkelreviews
€ 234,00 € 238,90 incl. portokosten Bekijk
4 sterren
7,8
261 winkelreviews
Thuiswinkel.org
€ 234,00 geen portokosten Bekijk
Naar alle prijzen
Humax iHDR-5050c
Print deze pagina