Review: JVC Everio GZ-HM445 van Fam. Van der Weide

Review:
Fam. Van der Weide
30-01-2012
De camera is lichtgewicht en vrij gemakkelijk te bedienen. Maar misschien komt dit ook deels omdat we al een camcorder hadden. Een nadeel is om het kleine apparaatje met volwassen mannenhanden stil te houden, klein is niet altijd even handig. Bij mijn vrouw veranderd dit nadeel in een voordeel. De opnames zijn goed en een stuk beter dan van onze vorige camcorder.
Ook het opslaan op SD-kaart is handig voor het bewerken op een computer en afspelen op een flatscreen LCD-tv. Helaas heeft onze nieuwe LED-tv alleen maar USB-aansluitingen. Misschien kunnen de fabrikanten toch eens voor een uniform systeem kiezen.
Ook leek het een prima idee om aan een actie voor een extra jaar garantie mee te doen. Maar deze garantie moet je inderdaad "verdienen". Vinden wij toch raar voor een goed produkt, deze 3 jaar garantie zou eigenlijk gewoon standaard moeten zijn. Dat is het bij concurrent Toshiba bijvoorbeeld wel.
Totaal 6
3 sterren

  • Geluidskwaliteit
    6
  • Beeldkwaliteit
    7
  • Mogelijkheden
    7
  • Gebruiksgemak
    6
  • Vormgeving
    6
  • Degelijkheid
    6
Vorige review [ Review 153 van 722 ] Volgende review  
Top 5 aanbieders met de laagste prijs
Winkelbeoordeling Prijs Naar alle prijzen
5 sterren
9,3
1207 winkelreviews
€ 189,00 € 195,50 incl. portokosten Bekijk
Toon de overige aanbiedingen van DIGITALSTREET
4.5 sterren
8,7
42 winkelreviews
€ 189,00 € 195,50 incl. portokosten Bekijk
Toon de overige aanbiedingen van Cameratop
5 sterren
9,4
289 winkelreviews
€ 197,00 € 201,50 incl. portokosten Bekijk
4.5 sterren
8,8
128 winkelreviews
€ 229,00 geen portokosten Bekijk
2.5 sterren
6,4
13 winkelreviews
Thuiswinkel.org
€ 279,99 € 285,94 incl. portokosten Bekijk
Naar alle prijzen
JVC Everio GZ-HM445
Print deze pagina